كمي كه ادامه داشته باشد بهتر از زيادي است كه خسته كننده باشد.                      امام علي عليه السلام

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

  بایگانی

  دسته‌ها

  بایگانی

  تيپ شناسي ديسك DISK

  آیا می توانیم وقتی شخصی را برای اولین بار می بینیم تیپ شخصیتی یا سبک رفتاری وی را تشخیص دهیم ؟

  بله، شما می توانید تیپ شخصیتی یا مدل رفتاری افراد را حدس بزنیداما این بیشتر یک هنر است تا علم. ما می توانیم با تمرین و توجه به زیان بدن ، کلمات و جملات فرد تا حدودی مدل رفتاری ایشان را حدس بزنیم ولی شناخت دقیق مدل رفتاری افراد نیاز به اخذ تست دیسک دارد.

  افراد با ویژگی های D  و I بیشتر انجام دهند یا عملیاتی هستند ، تند و سریع می باشند و زبان بدن ایشان باز و حرکات آنها زیاد است ، در مقابل افراد با ویژگی های C و S بیشتر آرام و متفکر می باشند ، حرکات زیان بدن ایشان کمتر و سرعت آنها کند است.

  افراد D و C در صحبت های خود کلماتی که بیشتر معطوف به کار و وظایف می باشد بکار می برند و اصطلاحا افرادی کار محور یا وظیفه محور می باشند در حالی که افراد I و S تمرکزشان بر روی ارتباطات و انسانها می باشد. بنابراین افرادی که تند و سریع و تکلیف محور می باشند D هستند .افرادی که تند و سریع می باشند و نگاه های انسان محورانه دارند و به ارتباطات اهمیت می دهند  I هستند . افراد S کند و انسان محور می باشند و افراد C  کند و تکلیف محور می باشند .

  این اطلاعات به شما کمک می کند تا با دانستن این که افراد چه تمایلات فکری دارند و زبان بدن آنها چه گونه است ، مدل رفتاری ایشان را حدس بزنید و بهتر با آن ها رابطه برقرار کنید. البته همانطور که ذکر شد شناخت دقیق مدل رفتاری افراد که ترکیبی از چهار بعد D ,I,S و C می باشد نیاز به اخذ تست دیسک می باشد.

  چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷آموزش، مقالات و مطالب مدیریتی۱۳۸۵ بازديد
  کد امنیتی
  CAPTCHA
   برچسبها
   نوشته های مشابه و مرتبط

  تيپ شناسي ديسك DISK
  تيپ شناسي ديسك DISK
  آیا می توانیم وقتی شخصی را برای اولین بار می بینیم تیپ شخصیتی یا سبک رفتاری وی را تشخیص دهیم ؟ بله، شما می توانید تیپ شخصیتی یا مدل رفتاری افراد را ... [ادامه]
  قم، بلوار عمارياسر، مجتمع تجاري زمزم، طبقه 4، واحد 258
  تلفن : 37749296(25)98+
  فاكس : 37749177(25)98+
  مدیریت : info@parsasystem.net
  فروش : sales@parsasystem.net
  the logothe logothe logothe logothe logothe logothe logo