كمي كه ادامه داشته باشد بهتر از زيادي است كه خسته كننده باشد.                      امام علي عليه السلام

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

  بایگانی

  دسته‌ها

  بایگانی

  منابع انساني و كاركنان

     واقعيت اين است كه يك شركت يعني افراد و كاركنان آن. مديريت شركت معتقد است بدون وجود انسان كيفي، دستيابي به محصول و خدمات كيفي ميسر نخواهد بود. شركت پارسا سيستم پيشرفت خود را تاكنون و در آينده نيز مديون قابليت ها و شور و اشتياق كاركنان خود و استفاده از نوآوري و فناوري هاي روز مي داند. زيرا خلاقيت و نوآوري لازمه بقاي هر شركتي مي باشد.
     پارسا سيستم با ارائه برنامه هاي متنوع و آموزش هاي لازم، كاركنان خود را براي خدمت به نيازهاي مشتريان توانمند مي سازد. مديريت بر اين باور است كه در محاسبه نهايي، كاركنان شركت را بايد به عنوان كساني به حساب آورد كه مي توانند وضع شركت را بهبود بخشند. از اين رو مديريت شركت تلاش زيادي مي كند كه كاركنان را واقف نمايد كه براي آنها اهميت زيادي قائل است.
     يكي از سياست ها و ديدگاه هاي شركت تأكيد بر مشاركت كاركنان است. بر اساس همين ديدگاه جلسات هفتگي و مستمري با حضور جميع كاركنان با هدف بررسي نقاط ضعف و قوت شركت و بررسي و تحليل و مستند سازي موارد مطرح شده و رسيدگي به مسائل و مشكلات احتمالي كاركنان تشكيل مي گردد. بنابراين كاركنان تشويق مي شوند تا همه مسائل خود را با مديريت مطرح نمايند. لذا توجهي كه مديريت به كاركنان مي كند ، باعث مي شود كه رضايت كاركنان و در نتيجه رضايت مشتريان افزايش يابد .

  چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳درباره ما، منابع انسانی و کارکنان۲۰۷۰ بازديد
  کد امنیتی
  CAPTCHA
   برچسبها
   نوشته های مشابه و مرتبط

  منابع انساني و كاركنان
  منابع انساني و كاركنان
     واقعيت اين است كه يك شركت يعني افراد و كاركنان آن. مديريت شركت معتقد است بدون وجود انسان كيفي، دستيابي به محصول و خدمات كيفي ميسر نخواهد بود. شركت پارسا ... [ادامه]
  قم، بلوار عمارياسر، مجتمع تجاري زمزم، طبقه 4، واحد 258
  تلفن : 37749296(25)98+
  فاكس : 37749177(25)98+
  مدیریت : info@parsasystem.net
  فروش : sales@parsasystem.net
  the logothe logothe logothe logothe logothe logothe logo